Tacettin Veli Mh. Deliklitaş Cd. Sirius İş Mrk. 12/21

Melikgazi/KAYSERİ

0850 223 01 10

info@simasyapi.com.trKurumsal

 

Kurumsal Bilgilerimiz

İlk adımımızı 1978 yılında inşaat sektörüne attık. Geleceğe yön veren yapılar oluşturma hedefiyle yola çıkan firmamız kurucusu Mustafa Şimşek tarafından 2008 yılında SİMAŞ YAPI adıyla yoluna devam etti. Simaş yapı uzun yılların deneyimi, bilgi birikimi ve tecrübesiyle kente estetik, yaşama kolaylık getirmeyi başarmıştır. Kurulduğu günden bu yana öncü olma, girişimcilik, takım çalışması ilkelerinden, sosyal sorumluluk, müşteri memnuniyeti ve istikrar gibi esaslardan taviz vermeden projelerini planlayan bir kuruluş olmayı sürdürmektedir. İnsanların daha iyi bir yaşa kurabilmeleri için hükümet ve sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra kurumlara da büyük sorumluluklar düştüğünün bilincinde olan firmayız. Bu durum bireysel ve kurumsal sorumluluklarımızı yerine getirmenin önemini açıkça ortaya koymaktadır. Kurum olarak sosyal sorumluluk anlayışımız, müşteriye sundugumuz hizmetlerimiz ile birlikte kanun ve insan haklarına tam anlamıyla uyumlu çalışma politikamız ve faaliyette bulundugumuz yerlerde çevreye gösterdiğimiz saygıyı kapsamaktadır. Bununla birlikte; insani gelişme indeksinin temel veri alanlarından olan eğitim ve sağlıkta da bizi düşen sosyal sorumluluk payını gereğince karşılamaya çalışmaktayız. Kurumsal sorumluluklarımızı; çalışanlarımız ve işbirliğinde olduğumuz ortaklarımızın da katkılarıyla gerçekleştirmekteyiz.

 

Misyonumuz

Sadece bir ev değil bir yaşam alanı'' anlayışını ilke edinen Simaş Yapı, uzun yılların tecrübesini bilimin ve aklın zaferiyle buluşturmanın özeni içinde Kayseri'nin saygın inşaat şirketleri arasında yer almak. İnşaat ve yapı sektöründe, uluslar arası kalite standartlarına uygun ürün ve hizmetlerle donatılmış, müşteri memnuniyeti odaklı prestijli, saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini katlayarak devam ettirmek.

 

Vizyonumuz

Güçlü, dinamik, prestijli, kurumsal ve insan odaklı projelerle alt yapısını sürekli geliştirerek bölgesinin en tercih edilen yaşam alanı üreticisi olmak.Toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan, farklı ve değerli projelerle vatandaşlarımıza konforlu yaşam alanları sunan bir kimlikle büyümek. Öncü olmak ve farkındalık ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikaları uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Müşteri memnuniyeti ile tescilli, güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak. Bu süreçte kalite ve konfordan ödün vermeden siz değerli vatandaşlarımıza yeni yaşam alanları sunmaktır.